امارات

رسوایی جنسی و دزدی صهیونیست‌ها در مغرب و امارات

به گزارش مشرق ، رئیس هیات دیپلماتیک رژیم صهیونیستی در مغرب و یک مامور دیپلماتیک سفارت تل‌آویو در ابوظبی به دلیل «تخلفات مجرمانه» به فلسطین اشغالی فراخوانده شدند.

روزنامه «الشرق الاوسط» در گزارشی به نقل از منابع مطلع خبر داد، وزارت خارجه رژیم صهیونیستی «دیویود گوورین» رئیس هیات دیپلماتیک در مغرب و یک مامور دیپلماتیک سفارت تل‌آویو در ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی را به فلسطین اشغالی برگردانده است.

طبق این گزارش، دلیل بازگشت این دو دیپلمات به فلسطین اشغالی، انجام تخلفات مجرمانه توسط این دو مامور دیپلماتیک رژیم صهیونیستی بوده است.

الشرق الاوسط نوشت: «منابع (اسرائیلی) می‌گویند که این دو اتفاق، یک رسوایی بزرگ دیپلماتیک و مایه شرمساری وزارت خارجه بوده است به ویژه مساله مربوط به سفیر (تل‌آویو در رباط)».

پس از آنکه رسانه‌های رژیم صهیونیستی از آزار جنسی زنان مغربی توسط یک مقام تل‌آویو خبر دادند، مردم مغرب روز شنبه هفته جاری پرچم رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند و آن را لگدمال کردند.

معترضان مغربی که به شدت از اقدامات شنیع مقام رژیم صهیونیستی خشمگین بودند، تعطیلی سفارت تل‌آویو در رباط را فریاد زدند.

شبکه صهیونیستی «کان» شانزدهم شهریور در خصوص رسوایی جنسی دیوید گوورین رئیس هیأت دیپلماتیک اسرائیل در رباط خبر داد که تل‌آویو نزدیک به یک سال است که در جریان اتهامات وارده و سوء استفاده جنسی وی از زنان مغربی قرار دارد.

در گزارش امروز دوشنبه الشرق الاوسط از رسوایی یک عضو ارشد سفارت رژیم صهیونیستی در امارات متحده عربی هم خبر داده شده است.

طبق این گزارش، یک دیپلمات ارشد صهیونیست سفارت تل‌آویو در ابوظبی به دزدیدن یک هدیه ارزشمند 6 هزار دلاری ارسال شده برای سفیر و جایگزین کردن آن با یک ساعت عادی متهم شده است.

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی با توجه به قانون موجود مبنی بر اینکه هدایا باید به این وزارتخانه تحویل داده شود، دیپلمات ارشد خود در سفارت ابوظبی را به فلسطین اشغالی برگرداند و او را از خدمت کردن در مناصب دیپلماتیک خلع کرد. منبع: فارس
منبع: مشرق نیوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا