امارات

اعلام آماده‌باش در عربستان و امارات/علت چیست؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، بارندگی های شدید و بی سابقه در حوزه خلیج فارس بیشتر کشورهای این منطقه از جمله عربستان و امارات را در حالت آماده باش قرار داده است.

کشورهای حوزه خلیج فارس در این فصل از سال عموما شاهد بارندگی های شدیدی که اخیرا مشاهده شده، نیستند و به همین دلیل مقامات این کشورها اغلب از نصب سیستم های زهکشی مقاوم خودداری می کنند.

اما در روزهای اخیر دبی و ابوظبی در امارات متحده عربی بارندگی های سیل آسایی را ​​تجربه کرده اند و گزارش ها حاکیست که شرایط نامساعد جوی تا روز پنجشنبه هم ادامه خواهد داشت. همچنین بارندگی ها منجر به آبگرفتگی معابر و گیر کردن خودروها در خیابان ها در شارجه نیز شده است.

مقامات این کشور روز جمعه اعلام کردند که در پی وقوع سیل ناشی از بارش شدید باران در این کشور هفت تن جان خود را از دست داده اند.

بر اساس گزارش ها، عربستان نیز بارندگی شدیدی را تجربه کرده است.

به گزارش abbonews، مقامات عربستان هشدار دادند که انتظار می‌رود بارش شدید باران ​​در چندین منطقه ادامه داشته باشد. همچنین بخوانید بر پیشانی دولت رئیسی، صداقت نوشته شده است بارش شدید باران در میناب؛ خدا رحم کند+ فیلم سد استقلال میناب به طور کامل آبگیری شد جزئیات مهم از ازدحام جمعیت در ایستگاه‌های مترو
منبع: اقتصاد نیوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا