امارات

ابوظبی محور مذاکرات جنگی شد/ رایزنی قطر و امارات درباره جنگ غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، امیر قطر و رئیس امارات متحده عربی در ابوظبی با هم دیدار و درباره آخرین تحولات منطقه به ویژه تحولات غزه گفت وگو کرده‌اند.

بر اساس این گزارش، دو طرف در این دیدار درباره روابط دوجانبه و اقدامات مشترک در چارچوب شورای همکاری خلیج فارس با هم رایزنی کرده‌اند.

امیر قطر و رئیس امارات متحده عربی همچنین درباره تحولات منطقه‌ای و بین المللی به ویژه تحولات غزه و اراضی اشغالی فلسطین یا یکدیگر گفت وگو کرده‌اند.

پس از گذشت ۲۴۰ روز از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم اشغالگر طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم صهیونیستی این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از ۲۴۰ روز نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره بوده، شکست دهد و حتی همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در مناطق مختلف نوارغزه و همچنین حمله به گذرگاه رفح از دست داده است. همچنین بخوانید توافق مصر و اسرائیل درباره گذرگاه رفح تکذیب شد پشت پرده مانور قطر در زمین بزرگان/ دوحه بازی اسرائیل را بر هم زد؟ بایدن و معمای ایران/ غزه؛ میدان رویارویی نهایی؟ قطر می‌تواند بمباران غزه را متوقف کند؟/ رقص اسرائیل و آمریکا با ساز دوحه!
منبع: اقتصاد نیوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا